درباره فروشگاه برناشو

برنا شو یک سبک زندگی است.

سبکی بر مبنای خوب زندگی کردن.

خوب زندگی کردن یعنی خرید خوب، مصرف خوب، حرف زدن خوب، شنیدن خوب، خواندن خوب، وقت گذرانی خوب، مهارت آموزی خوب، کمک کردن خوب، روابط خوب و … . در دو کلام خوب زندگی کردن یعنی سالم و شاد زندگی کردن.
منافع اقتصادی ما در خرید خوب شما تعریف شده است.
ما تلاش می‌کنیم محصولات مختلف را از برندهای مختلف تامین کنیم و با قیمت خوب در اختیار شما قرار دهیم. انتخاب با شماست، اگر شما بخواهید و ما بتوانیم در این انتخاب کمک‌تان می‌کنیم.
به شما پیشنهاد می‌کنیم و از پیشنهادات شما استقبال می‌کنیم.

برناشو نمایندگی رسمی بیش از 250 برند آرایشی بهداشتی و مراقبتی را داراست و تمامی محصولات را بدون واسطه، مستقیماً از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند دریافت نموده و عرضه می نماید، به این ترتیب اصالت کالا، قیمت و تاریخ انقضای درست محصول با اطمینان توسط برناشو تضمین می شود.
برناشو با تنوعی بالغ بر 20 هزار کالای آرایشی بهداشتی امکان انتخاب بهترین محصولات از مجموعه کاملی از برترین برندهای ایرانی و بین المللی فراهم آورده است و با ارائه تصویر و توضیحات تخصصی و دقیق درباره هر کالا، ثبت نظرات کاربران و امکان بازگشت کالا، انتخاب را برای مشتری آسان نموده است و روزانه محصولات در بسته بندی های جذاب و زیبا در زمان درخواست شده، برای مشتریان سراسر کشور ارسال می شود. ما در تمامی قدم های انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری، در کنار شما هستیم و امور مشتریان برناشو همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات همراهان خود است.