مقالات

چرا از تونر صورت استفاده کنیم؟

چرا از تونر صورت استفاده کنیم؟

چرا از تونر صورت استفاده کنیم؟

قطعاً تونرها را در داروخانه‌های محل زندگی خود یا فروشگاه‌های آرایشی دیده‌اید، آن بطری‌های باریک پر از مایع شفاف یا کم رنگ. تونر صورت محصول عجیبی است.بسیاری از افرادی که در حال استفاده از تونر صورت هستند، فقط بر حسب عادت از آن استفاده می‌کنند و حتی دلیل استفاده از تونر را نمی‌دانند. ما قصد داریم در این مقاله به فواید استفاده از تونر صورت بپردازیم.

تونر صورت یک سلاح مخفی مراقبت از پوست است. تونر به شکل مایع مبتنی بر آب است که ممکن است با مواد تسکین دهنده پوست مانند اکالیپتوس، نعناع فلفلی و آلوئه ورا تزریق شود. اغلب می‌توانید فرمول‌های مختلفی را بیابید که مخصوص نوع پوست شما ساخته شده اند. وظیفه تونر این است که پوست شما را به آرامی شاداب کند بدون اینکه رطوبت طبیعی آن را از بین ببرد. این بدان معنی است که تونر پوست حساس را تحریک نمی‌کند یا باعث خشکی بیش از حد نمی‌شود. تونر همچنین پوست را آماده می‌کند تا مرطوب کننده بعد از پاکسازی و سایر درمان‌های پوستی که ممکن است استفاده کنید را بطور کامل جذب کند.

تاکنون، ممکن است محصولاتی را دیده باشید یا شنیده باشید که به جای تونر برچسب “پاک کننده سریع” دارند. این نوع محصولات معمولا با تونر اشتباه گرفته می‌شوند، اما آنها دو محصول متفاوت هستند. تفاوت اصلی این است که پاک کننده به طور معمول حاوی الکل است، که یک عنصر ایده آل برای کسانی است که پوست چرب دارند. پاک کننده‌ها به ویژه در کمک به کنترل روغن مفید هستند.

تونر صورت چه کاری انجام می دهد و چه زمانی از آن استفاده کنیم؟

تونر آخرین آثار کثیفی، چربی و ناخالصی‌های گیر کرده در منافذ را پس از شستن صورت از بین می برد. هنگامی که به روتین مراقبت از پوست روزانه اضافه می‌شود و به طور منظم استفاده می‌شود، می‌تواند تأثیر مثبت زیادی بر ظاهر و سفت شدن منافذ شما داشته باشد. تونر همچنین سطح pH پوست شما را بازیابی می‌کند، پوست را با صاف کردن لکه‌های زبر صاف می کند و رنگ پوست را بهبود می‌بخشد. فواید بسیار زیاد!

نحوه استفاده

باید یک تکه پنبه را با تونر آغشته کنید و بعد از تمیز کردن هر روز صبح و قبل از رفتن به رختخواب آن را به آرامی روی پوست خود بکشید. این باید مرحله دوم شما باشد تا پوست را برای جذب مرطوب کننده (مرحله سوم) و درمان‌های پوستی (مرحله چهارم) آماده کند.

چه کسی باید از تونر صورت استفاده کند؟

همه! اما اگر پوست چرب دارید، مستعد آکنه هستید یا آرایش می‌کنید، ممکن است به‌ویژه از آن سود ببرید، زیرا تونر برای تمیز کردن منافذ پوست بسیار مفید است. توصیه می‌کنیم از تونر با توجه به نوع پوست خود استفاده کنید تا نتیجه بهتری را مشاهده نمائید.
وقتی صحبت از پوستی درخشان و سالم به میان می‌آید، تونر یک مرحله کلیدی در روتین شما است. برای بررسی تنوع و خرید تمام تونرهای صورت از فروشگاه اینترنتی برناشو دیدن کنید و مورد مناسب خود را بیابید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.