مقالات

لوازم آرایشی مورد نیاز یک مبتدی

لوازم آرایشی مورد نیاز یک مبتدی

لوازم آرایشی مورد نیاز یک مبتدی

به دنبال تغییری زیبا اما درعین حال ساده در چهره خود هستید؟ ما فهرستی از اقلام اصلی که همه افراد (از مبتدی تا متخصص) باید در کیف آرایش خود داشته باشند را گردآوری کرده‌ایم.
در ادامه همراه ما باشید تا لوازم آرایشی مورد نیاز شما را برایتان بازگو کنیم. فراموش نکنید قبل از هرکاری صورت خود را کاملا شسته تا عاری از هرگونه آلودگی و چربی باشد. این کار به بهتر شدن آرایش شما کمک بسیاری می‌کند.

پرایمر: پوست خود را با یک پرایمر صورت آماده کنید تا از یک پایه بی عیب و نقص که آرایش شما را در تمام طول روز ثابت نگه می دارد، اطمینان حاصل کنید.

کانسیلر و فونداسیون: چه هر روز از آن استفاده می‌کنید و چه هر چند وقت یکبار، مهم است که یک کرم پودر مایع یا پودری در دسترس داشته باشید تا رنگ پوست شما یکدست شود. برای استتار گودی و حلقه های زیر چشم راه حل بسیار مناسبی خواهد بود.

ریمل و خط چشم: با فرمژه مورد علاقه‌تان مژه‌های خود را به حالت فر درآورید سپس با یک ریمل مناسب آنها را بلند کرده و حجم دهید. از یک خط چشم همسان یا متضاد استفاده کنید تا چشمان خود را بیشتر مشخص کرده و به آرامی برجسته کنید.

مداد ابرو: ابروهای شما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های صورت شما هستند آنها را با مداد ابرو شکل دهید، پر کنید و مشخص کنید یا به سادگی با ریمل ابرو یا ژل ابرو، آن‌ها را فرم دهید.

رژ لب قرمز: هیچ کیف آرایشی بدون یک جفت رژلب همه کاره که دارای رنگ قرمز یا طیفی از رنگ قرمز باشد و می تواند شما را از صبح تا شب برای هر موقعیتی آماده کند، کامل نمی‌شود.

ابزار آرایش: ابزار مناسب آرایش ضروری هستند. بنابراین داشتن برس‌ها و براش‌های مناسب، پدهای آرایشی و انواع قلمو در هرچه بهتر کردن آرایش شما الزامی می‌باشد.

رژگونه و هایلایتر: با یک رژگونه پودری یا کرمی رنگی گرم، به پوست خود بدهید و بسته به ظاهری که ترجیح می دهید، با هایلایتر یا برنزه کننده (یا هر دو) درخشندگی طبیعی به آن اضافه کنید. اگر به آرایش ملایم تمایل دارید، به جای آن یک پودر روشن کننده انتخاب کنید.

پالت سایه چشم: سایه چشم خنثی به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی چشم‌های زیبایی را خلق کنید .سایه چشم پالتی که دارای چند رنگ می‌باشد می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

دستمال مرطوب آرایشی: برای استفاده در سفر و یا موارد نادری که نمی‌توانید صورت خود را بشویید یک بسته دستمال مرطوب آرایشی برای پاک کردن و پاکسازی موثر آرایش، مورد نیاز شما می‌باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.