برند لانوکر پس از چندین سال مطالعه و تجربه در حوزه های تخصصی آرایشی و بهداشتی، سرانجام در سال 2023 رونمایی شد.

محصولات لانوکر با استفاده از دانش روز دنیا، بهترین متخصصان، بهترین مواد اولیه و ترکیبات وارداتی از کمپانی های مطرح آلمان، فرانسه و ژاپن و فرمولاسیون به روز و پیشرفته با بالاترین کیفیت تهیه و تولید می گردند. محصولات تولید شده با پشت سر گذاشتن تمامی تست های فنی و استاندارها در بالاترین سطح ممکن، به صورت کاملاً تخصصی عمل کرده و بهترین نتیجه را به ارمغان می آورند.

یکی دیگر از مهم ترین دستاوردهای لانوکر، حس مسئولیت پذیری در برابر دغدغه همگانی یعنی حفظ محیط زیست است. لانوکر برای رفع دغدغه از بسته بندی سبز و کارتن های سازگار با محیط زیست استفاده می کند.

همچنین این بسته بندی ها به صورتی طراحی شده اند که برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه بوده و از هدررفت محتویات و کرم ها به صورت کامل جلوگیری می کند.

شعار لانوکر Lanocare Beauty Care بوده و در راستای عمل نمودن به شعار مجموعه، محصولات جدید و هدفمند خود را با توجه به نیازهای مصرف کننده ها روانه بازار خواهد کرد.

در پایان استفاده از مواد موثره خاص و پیشرفته در سطح مطرح ترین برندهای جهان، بسته بندی خاص و برخورداری از نیروهای متخصص و ساختاری نظام مند، برند لانوکر را به برندی قابل اعتماد و کارآمد تبدیل کرده است